Mažoretkový a twirlingový tým Reliké
Úspěchy
2022
- O Poklad Hanáckých Atén - miniformace mix kadet - 1. místo; rodičovský tým - 1. místo; sólo flag Eliška Skácelová - 1. místo; duo bat Kotásková+Kubánková - 2. místo; duo 2bat Jakoubková+Skácelová 2. místo; formace bat kadet - 3. místo; miniformace bat děti - 3. místo; sólo bat Vendula Mihalová - 3. místo; sólo bat Nela Mihalová - 3. místo; sólo bat Natálie Kotásková - 4. místo; sólo 2bat Karolína Loučková; sólo 2bat Eliška Skácelová - 4. místo; duo bat Bartoňová+Chybíková - 5. místo; sólo bat Viktorie Chybíková - 6. místo; sólo bat Eliška Skácelová - 6. místo; sólo bat Adriana Kubánková - 7. místo; sólo bat Kristýna Jakoubková - 7. místo; sólo bat Tereza Bartoňová - 10. místo
- Stars Cup - rodičovský tým - 1. místo; sólo 2bat Karolína Loučková 2. místo; sólo bat Nela Mihalová - 3. místo; sólo bat Vendula Mihalová - 4. místo; sólo bat Natálie Kotásková - 4. místo; miniformace bat little kadet - 5. místo; miniformace mix kadet - 5. místo; sólo bat Viktorie Chybíková - 5. místo; formace bat kadet - 6. místo; sólo bat Adriana Kubánková - 6. místo; duo bat Bartoňová+Chybíková - 7. místo; sólo bat Tereza Bartoňová - 8. místo; duo bat Kubánková+Kotásková - 8. místo
- Zlatý dukát - velká formace pom - 2. místo; sólo pom Nela Mihalová- 2. místo; sólo 2bat Karolína Loučková - 2. místo; sólo 2bat Eliška Skácelová - 2. místo; sólo flag Karolína Loučková - 1. místo; sólo flag Eliška Skácelová - 3. místo; sólo bat Nela Mihalová - 3. místo; sólo bat Natálie Kotásková - 2. místo; miniformace děti - 2. místo; miniformace kadet - 2. místo; sólo bat Eliška Skácelová - 1. místo
2021
- On-line soutěž Pohár Moravské Ostravy - sólo 2bat Eliška Skácelová 2.místo
- ČMTF On-line cup - RTD Jakoubková+Skácelová 2. místo; duo 2bat Jakoubková+Skácelová 2. místo; sólo 2bat Eliška Skácelová 2. místo; sólo 2bat Karolína Loučková - zvláštní ocenění prezidentky asociace
- O zámeckou korunku - formace kadet 3. místo, miniformace littlekadet 3. místo; sólo 2bat Karolína Loučková 1. místo; sólo bat Natálie Kotásková 2. místo; sólo bat Viktorie Chybíková 3. místo; sólo bat Adriana Kubánková 1. místo; sólo bat Tereza Bartoňová 2. místo; duo 2bat Jakoubková+Skácelová 3. místo; sólo bat Kristýna Jakoubková 4. místo; sólo 2bat Eliška Skácelová 5. místo
- O pohár města Hranice - miniformace děti 1. místo, miniformace kadetky ml. 3.místo; sólo bat Natálie Kotásková 3. místo; sólo 2bat Karolína Loučková 1. místo
2020
- Moravskotřebovský twirling - RTS Eliška Skácelová 3. místo; RTD Jakoubková+Skácelová 2. místo
- Prosenská mažoretka - formace 2. místo; duo bat Kubánková+Bartoňová 2. místo; duo bat Jakoubková+Galatík 3. místo; sólo bat Natálie Kotásková 2. místo; sólo bat Adéla Němcová 1. místo; sólo bat Monika Gabrišová 5. místo; sólo bat Tereza Bartoňová 4. místo; sólo bat Kristýna Gabrišová 5. místo; sólo bat Adam Galatík 5. místo; sólo bat Kristýna Jakoubková 6. místo; sólo 2bat Eliška Skácelová 3. místo; sólo bat Eliška Skácelová 1. místo
- On-line soutěž IMC - formace 3. místo; sólo bat Natálie Kotásková 3. místo; sólo bat Adéla Němcová 7. místo, sólo bat Tereza Bartoňová 8. místo; sólo bat Kristýna Jakoubková 7. místo, sólo bat Eliška Skácelová 6. místo
2019
- Prosenská mažoretka - sólo bat Eliška Skácelová 2. místo; duo bat Jakoubková+Skácelová 3. místo
- O říčanskou pusinku - miniformace bat 3. místo
- Mistrovství Moravy a Slezska - sólo KM Kristýna Jakoubková 2. místo; sólo KM Eliška Skácelová 3. místo; duo KM Jakoubková+Skácelová 2. místo
- Mistrovství České republiky - sólo KM Kristýna Jakoubková 6. místo
- O šumperský pohár - sólo bat Natálie Kotásková 3. místo; sólo bat Kristýna Jakoubková 2. místo; RTS Kristýna Jakoubková 1. místo; sólo 2bat Eliška Skácelová 2. místo; RTD Jakoubková+Skácelová 1. místo
2018
- Prosenská mažoretka - sólo bat Kristýna Jakoubková 3. místo; sólo bat Eliška Skácelová 3. místo
- Hradecká hůlka - miniformace bat 3. místo
- O pohár ze zámku - duo bat Jakoubková+Skácelová 3. místo; miniformace 3. místo
- O poklad hanáckých Atén - miniformace 3. místo
- Bystřická hůlka - sólo bat Eliška Skácelová 3. místo
- O posvícenský koláč - duo Jakoubková+Skácelová 3. místo
- Národní twirlingový šampionát - RTD Jakoubková+Skácelová - 1. místo
- Kolínský pohár v twirlingu - RTS Eliška Skácelová 1. místo; RTD Jakoubková+Skácelová 2. místo
2017
- O šumenskou medaili - duo bat Jakoubková+Skácelová 2. místo
- O pohár města hranice - sólo bat Kristýna Jakoubková 3. místo
- Kolínský pohár v twirlingu - RTS Kristýna Jakoubková 7. místo